top of page

Hakkımızda

gynecologist-discussing-case-with-a-woman.jpg

Biz kimiz?

PCare uzun yılların birikimi ve tecrübesi ile hayata geçmiştir. Tüm dünyada saygın hastanelerde uygulanan modern tıbbi tanı ve tedavi yöntemlerini profesyonel ekibi ile  sunmaktadır.

 

Temel motivasyon kaynağı, uluslararası standartlarda gerçekleştirilen tanı ve tedavi süreci ile şifa bulan hastalarının yüzlerindeki değerli tebessümdür.


 

Neden PCare?

PCare'in temel felsefesi uçtan uca süreç tasarımı ile etkileşim halinde olduğu hastalarının tanı ve tedavi süreçlerinin azami ölçüde olumlu sonuçlanmasıdır.Doğru tanı ve tedavi için;  ücretsiz hekim görüşmesi ile uygun yol haritası belirlenir.Tedavi sürecindeki her adım uzman ekiplerce titizlikle takip edilir.

 

İlham ve motivasyon kaynağı hastalarının gözlerindeki mutluluk olan PCare her hasta için profesyonel ekibi tarafından en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış tedavi süreçleri sunar. Bu sayede  dünya ile rekabet edecek düzeyde hizmet kalitesi sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşar.

 

Farklı ülkelerden gelen hastalarına anlık olarak simultane farklı yerel dil desteği ile evde hissetmenizi sağlar.Tedavi sonrası süreçte her daim yanınızda olmak en önem verdiği noktalar arasındadır.

IVF, Gynecology, Oncology, Health Tourism, Turkey

Doktorlarımız

Nuri Peker.jpg
Doç.Dr.Nuri Peker

Medical Park Elazığ Hastanesi'nde Tüp Bebek Merkezi Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Baki Erdem.jpg
Doç.Dr. Baki Erdem

Acıbadem Sağlık Grubu, Acıbadem International Bakırköy Hastanesi'nde Doç Dr. olarak çalışmaktadır.

Adsız tasarım (4).png
Doç.Dr.Abdullah Dalgıç

Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde KBB kliniğinde çalışmaktadır.

bottom of page